Єпископи помічники

Високопреосвященний Іван Бура Єпископ-помічник

Monsignor John Bura was born on June 12, 1944 in Wegeleben, Germany, in the family of Gregory and Mary Bura. After emigration to the United State the family became parishioners of the Ukrainian Catholic Church of St. Peter and Paul in Jersey City. In 1959 after graduating from middle school John Bura entered Saint Basil Minor Seminary in Stamford, CT. In 1965-1970 he entered St. Josaphat Ukrainian Catholic Seminary and studied theology at the Catholic University of America in Washington, D.C., where he received the humane bachelor and theological bachelor degrees.

On February 14, 1971 in the Cathedral of Immaculate Conception in Philadelphia Metropolitan Ambrosias Senyshyn ordained John Bura a priest. He served there in 1971.

From 1971 till 1972 he taught religion in the Saint Basil Minor Seminary in Stamford, in 1972-1975 – he taught Ukrainian language there also. He served also as Vice-Rector of this Seminary.

Other appointments: 1975-1976 – Administrator of the St. Josaphat Church in Trenton; 1976-1980 – Administrator of the St. Nicolas Church in Mahanoy (second time in 1983); 1976-1987 – Administrator of St. Michael Church in Shenandoah. In 1987-1997 he was Rector of St. Josaphat Ukrainian Catholic Seminary in Washington, D.C. From 1997 till 2002 – pastor of Holy Ghost Church in Chester and St. Nicolas Church in Millville. From 2001 – Pastor of St. Nicolas Church in Wilmington.

On June 12, 1991 Holy Father John Paul II named father John Bura – Monsignor.

On January 3, 2006 the Congregation for the Eastern Churches announced that the Holy Father Benedict XVI blessed the decision of the Synod of the Bishops of the Ukrainian Greek-Catholic Church and appointed Monsignor John Bura the Auxiliary bishop for the Metropolitan of Philadelphia for Ukrainians. Episcopal Ordination of Most Reverend John Bura took place on February 21, 2006 in the Ukrainian Catholic Cathedral of Immaculate Conception in Philadelphia (USA). The principal consecrator was His Beatitude Lubomyr, co-consecrators – Most Reverend Archbishop Stefan (Soroka), Metropolitan of Philadelphia and Most Reverend Michael Kuchmiak, CSs.R., bishop-emeritus.

Високопреосвященний  Андрій Рабій Єпископ-помічник

Всечесніший отець Андрій Рабій народився 1 жовтня 1975 року, у місті Львові, Україна. Його батьки, Антон та Ірина Рабій проживають у селі Зимна Вода, Львівської області. В нього є молодший брат, Віталій, одружений з Іриною. У них є двоє дітей, Андріан та Юліана, і проживають в Україні.

Всечесніший отець Андрій закінчив Зимноводівську середню школу #1, у Львівській області. Восени 1992 року він поступив до Івано-Франківської семінарії, де два роки вивчав філософію. У серпні 1994 року він приїхав до Сполучених Штатів Америки продовжити студії в Українській Католицькій семінарії св. Йосафата і навчатися на Католицькому Університеті Америки (The Catholic University of America) у Вашінґтоні, ОК. Закінчивши один рік вивчення англійської мови у Митропольному Коледжі при Католицькому Університеті, він був зарахований студентом на філософський та релігієзнавчий факультети того ж університету. У травні 1999 року він отримав ступінь бакалавра філософії.

У вересні 1999 року отець Андрій став студентом богослов’я в Домініканському Домі Студій (Dominican House of Studies) у Вашінґтоні ОК. Він закінчив чотирирічну програму у три роки і отримав ступінь магістра богослов’я “cum laude” у травні 2002 року.

Всечесніший отець Андрій був висвячений на піддиякона у травні 1998 року і дияконом у листопаді 1999 року Митрополитом Степаном Суликом. Священичі свячення він прийняв з рук Митрополита Стефана Сороки у грудні 2001 року в Катедрі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії у Філадельфії.

По закінченні богословських студій, його було призначено адміністратором церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Ню Бронсвік (2002-2003; 2004-2005), церкви св. Михаїла Архистратига у Гилсборо, та на короткий час адміністратором церкви Непорочного Зачаття у Гилсайді, у штаті Ню Джерзі.

Восени 2005 року всечесніший отець Андрій повернувся до Католицького Університету Америки у Вашінґтоні ОК, вивчати канонічне право. У травні 2008 року він отримав ліцензіат в канонічному праві, захистивши дисертацію про патріарший трибунал.

Починаючи з весни 2008 року він служить парохом в церкві Різдва Пресвятої Богородиці в Редінґ, штат Пенсильванія, де недавно успішно переніс парафію на нове місце і приміщення. Він також служить в церкві св. Апостола Андрія в Ланкастері, штат Пенсильванія, новоствореній місійній парафії, яку він започаткував у лютому 2013 року. У вівторок, 8 серпня 2017 року, Святіший Отець Франциск, Пара Римський, призначив всечеснішого отця Андрія Рабія єпископом-помічником Філадельфійської Української Греко-Католицької Архиєпархії.