Офіційне повідомлення щодо хіротонії о. Андрія Рабія

Єпископ-помічник Андрій Рабій

Архиєпископ Стефан Сорока, Митрополит Філадельфійської Української Католицької Архиєпархії з радістю повідомляє, що новопризначений єпископ-помічник Андрій Рабій буде висвячений архиєреєм Його Блаженством Святославом Шевчуком під час Архиєрейської Божественної Літургії з нагоди відкриття Синоду єпископів УГКЦ у неділю, 3 вересня 2017 року, в Архикатедральному Соборі св. Юра у Львові, в 11 годині ранку. Співслужителями у хіротонії будуть Архиєпископ Стефан Сорока, митрополит Філадельфійської Архиєпархії, та Владика Давид Мотюк, єпарх Едмонтонської єпархії у Канаді.

Наш Патріарх ласкаво погодився на пропозицію провести хіротонію у місті та країні, де народився і виріс владика-номінант, проживають його батьки, брат та родина. Це також відображає подвійне вкорінення владики-номінанта у культуру та традицію як України, так і Сполучених Штатів Америки, що є особливим даром для нашої Української Католицької Церкви. Нововисвячений Владика Андрій одразу прийме в перший раз участь у Синоді Єпископів.

Відтак, Владика Андрій Рабій буде офіційно представлений в Філадельфійській Українській Католицькій Митрополії під час відправи Архиєрейської Божественної Літургії в Українській Католицькій Катедрі Непорочного Зачаття в Філадельфії, у неділю, 24 вересня 2017 року, в 3 годині пополудні, та святковим обідом у Катедральній залі.

Прошу молитися за владику-номінанта Андрія, щоби Господь Бог допоміг йому сповняти справно його єпископське служіння.

Posted in .