Попередні Епископи-помічники

Високопреосвященний Амврозій Сенишин, ЧСВВ.

Призначений Єпископом-помічником Філадельфійського Єпископа, 6 липня 1942 р.
Рукоположений, 22 жовтня 1942 р.
Призначений Екзархом Стемфорду, 20 липня 1956 р.
Призначений Єпархом Стемфорду, 1 листопада 1958 р.
Призначений Митрополитом-Архиєпископом Філадельфійським, 14 серпня 1961 р.
Помер, 11 вересня 1976 р.


Високопреосвященний Йосиф М. Шмондюк, д-р богосл.

Призначений Єпископом-помічником Філадельфійського єпископа, 20 липня 1956 р.
Рукоположений, 8 листопада 1956 р.
Призначений Єпархом Стемфордським, 14 серпня 1961 р.
Призначений Митрополитом-Архиєпископом Філадельфійським, 1 жовтня 1977 р.
Помер, 25 грудня 1978 р


Преосвященний Іван Сток, д-р богосл.

Призначений Єпископом-помічником Митрополита Архиєпископа Філадельфійського
Іменований Титулярним Єпископом Пергами, 24 лютого 1971 р.
Рукоположений, 25 травня 1971 р.
Помер, 29 червня 1972 р.


Високопреосвященний Василь Лостен, д-р богосл.

Призначений Єпископом-помічником Митрополита Архиєпископа Філадельфійського, 4 травня 1971 р.
Рукоположений, 25 травня 1971 р.
Призначений Єпархом Стемфордським, 20 вересня 1977 р.
Переведений до Стемфорду.


Високопреосвященний Роберт М.Москаль, д-р богосл.

Призначений Єпископом–помічником Митрополита Архиєпископа Філадельфійського, 15 серпня 1981 р.
Рукоположений, 13 жовтня 1981 р.
Призначений Єпархом Єпархії св. Йосафата в Пармі, Ог., 5 грудня 1983 р.
Переведений до Парми.


Високопреосвященний Михайло Кучм’як, ЧНІ

Призначений Єпископом-помічником Митрополита Архиєпископа Філадельфійського, 8 березня 1988 р.
Рукоположений, 27 квітня 1988 р.
Призначений Апостольським Екзархом для Українців у Великій Британії, 11 липня 1989 р.
Відійшов на емеритуру, 16 червня 2002 р.
Помер, 26 серпня 2008 р.


Преосвященний Володимир Паска, д-р богосл.

Народився 29 листопада 1923 р. в Єлизавет, Н. Дж.
Рукоположений на священика, 2 липня 1947 р.
Призначений Єпископом помічником Митрополита Архиєпископа Філадельфійського, 4 лютого 1992 р.
Рукоположений на єпископа, 19 березня 1992 р.
Відійшов на емеритуру, 29 листопада 2000 р.
Помер, 16 серпня 2008 р.