Попередні Архиєпископи

Ortynskyy

Високопреосвященний Стефан Сотер Ортинський, ЧСВВ.

Титулярний єпископ Дулії,
Перший Український Католицький Єпископ у Сполучених Штатах.
Рукоположений 12 травня 1907 р.
Помер 24 березня 1916 р.


bohaczevsky

Високопреосвященний Констянтин Богачевський

Призначений Єпископом в Сполучені Штати 20 травня 1924 р.
Рукоположений 15 червня 1924 р.
Призначений Митрополитом-Архиєпископом Філадельфійським, 6 серпня 1958 р.


Most-Rev

Високопреосвященний Амврозій Сенишин, ЧСВВ.

Призначений Єпископом-помічником Філадельфійського Єпископа, 6 липня 1942 р.
Рукоположений, 22 жовтня 1942 р.
Призначений Екзархом Стемфорду, 20 липня 1956 р.
Призначений Єпархом Стемфорду, 1 листопада 1958 р.
Призначений Митрополитом-Архиєпископом Філадельфійським, 14 серпня 1961 р.
Помер, 11 вересня 1976 р.


Shmondiuk

Високопреосвященний Йосиф М. Шмондюк, д-р богосл.

Призначений Єпископом-помічником Філадельфійського єпископа, 29 липня 1956 р.
Рукоположений, 8 листопада 1956 р.
Призначений Єпархом Стемфордським, 14 серпня 1961 р.
Призначений Митрополитом-Архиєпископом Філадельфійським, 1 жовтня 1977 р.
Помер 25 грудня 1978 р.


Lubaczivsky

Високопреосвященний Мирослав Іван Любачівський, д-р богосл.

Призначений Митрополитом-Архиєпископом Філадельфійським, 21 вересня 1979 р.
Призначений Апостольським Адміністратором Філадельфії, 3 жовтня 1979 р.
Рукоположений в Римі, 12 листопада 1979 р.
Призначений Коадютором Верховного Архиєпископа Львівського, 24 березня 1980 р.
Переведений у Рим.
Посів посаду Верховного Архиєпископа Львівського, 7 вересня 1984 р.
Піднятий до рангу Кардинала Католицької Церкви, 25 травня 1985 р.
Прибув в Україну, щоб посісти Митрополичий Престіл у Львові, 31 березня 1991 р.
Помер, 14 грудня 2000 р.


Sulyk

Високопреосвященний Степан Сулик, д-р богосл.

Високопреосвященний Степан Сулик, д-р богосл.
Народився в Україні, 2 жовтня 1924 р.
Рукоположений на священика, 14 червня 1952 р.
Призначений Митрополитом-Архиєпископом Філадельфійським, 29 грудня 1980 р.
Рукоположений в Римі на Єпископа, 1 березня 1981 р.
Затверджений Митрополитом-Архиєпископом, 31 березня 1981 р.
Відійшов на емеритуру, 29 листопада 2000 р.