Служба Страсного Четверга 2018

29-го березня о 10:30 ранку в церкві святих Петра й Павла в Маунт Кармель, Пенс., буде відправлена Служба Страсного Четверга, яка включає традиційне обмивання Єпископом ніг дванадцяти священиків. Запрошуємо усіх вірних

У Страсний Четвер, 29 березня о 10:30 ранку, буде здійснено обряд обмивання Єпископом ніг дванадцяти священиків,  як частина Служби Страсного четверга, що буде відправлятися в українській католицькій церкві святих Петра й Павла, за адресою: 131 North Beech Street, Маунт Кармель, Пенс.  Цей обряд обмивання ніг, описаний в Євангелії від Йоана,  пригадує як наш Господь обмив ноги своїм дванадцятьом апостолам. Божественна Літургія також правиться на спомин установлення Таїнств Пресвятої Євхаристії та Священства. Усі вірні Архиєпархії запрошуються і заохочуються взяти участь у Божественній літургії в Страсний Четвер в Маунт Кармель, Пенс.

Posted in .