Подружні пари були вшановані на Божественній літургії під час щорічного святкування подружніх ювілеїв в Архиєпархії

Філадельфія, Пенс. – У неділю, 15  жовтня 2017 р.,  під час щорічного святкування подружніх ювілеїв на Божественній літургії в золотоверхій Українській Католицькій Катедрі Непорочного Зачаття було вшановано сімнадцять подружніх пар. Головним служителем та проповідником на літургії, яка відправлялася в 11 годині ранку, був Преосвященний Митрополит-Архиєпископ Стефан Сорока, співслужителем, о. Роман Пітула, ректор Катедри. Дякувала на літургії Ліса Оприск. Під час проповіді Митрополит Стефан привітав ювілярів і сказав:  «Дякую, що ви дотримуєтеся подружніх обітів з великою радістю та милосердям.  Ви дотримуєтеся їх, бо глибоко любите один одного. Бо ви опікуєтеся один одним… Рука Божа була з вами, знана і незнана, бо Він обіцяв це в благословенні, яке ви отримали в таїнстві шлюбу».  Перед відпустом, ювіляри, стоячи перед іконостасом, відновили свої подружні обіти.  Митрополит благословив кожну пару і окропив свяченою водою. Опісля всі отримали пам’ятні посвідчення з благословенням Митрополита Стефана.  Після літургії в резиденції Митрополита був накритий святковий обід для ювілярів та їхніх гостей. Ювілейний торт розрізали Петро та Бернадетта Ниш, і Яків та Дебора Юліч, які найдовше прожили в подружжі. Святкування було скоординовано всечеснішим протопресвітером Іваном Філдсом, керівником відділу релігійної освіти та євангелізації в Українській Католицькій Архиєпархії Філадельфії. Нехай наш Господь Бог продовжує благословляти й уділяти всім ювілярам мир, здоров’я і радість на многії і благії літа! На архиєпархіяльній сторінці Фейс-бук ви можете переглянути відео та фото зі святкувань.

Posted in .