Архиєпископ Борис Ґудзяк взяв участь у сімнадцятій сесії Постійного Синоду

Сімнадцята (68-а) сесія Постійного Синоду Української Греко-Католицької Церкви під керівництвом Блаженнішого Святослава відбулася онлайн 5-7 жовтня 2021 року.

Митрополит Борис, який є членом Постійного Синоду, взяв участь у засіданні разом з Євгеном Поповичем, Архиєпископом і Митрополитом Перемисько-Варшавським, Богданом Данилом, Єпископом Пармським та Теодором Мартинюком, Єпископом-помічником Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії .

Єпископи обговорили подальші кроки щодо виконання рішень Синоду Єпископів УГКЦ. Було доопрацьовано текст Постсинодального послання про душпастирське планування Української Греко-Католицької Церкви, яке підготувала Синодальна група на чолі з владикою Богданом Данилом і яке буде оприлюднене найближчими днями.

Єпископи розпочали підготовку до наступного Синоду Єпископів, який відбудеться у 2022 році. Його тема “Синодальність і соборність: досвід УГКЦ”.