На 22 липня 2020 р. Митрополія США зібрала 104,761 долар допомоги постраждалим від повені!

Черз Facebook зібрано – 43, 718 дол.;  парафіяльні збірки в Філадельфійській Архиєпархії – 33,725 дол.; приватні та організаційні пожертви – 27,318 дол.!

• Філадельфійська Архиєпархія, Стемфордська єпархія, Кон., єпархія святого Миколая в Чікаґо, Іл., та єпархія св. Йосафата в Пармі, Ог., зорганізували доброчинну збірку пожертв  для постраждалих від повені  в Івано-Франківській та Чернівецькій областях України. До збірки американської Митрополії також долучилися деякі парафії єпархії  св. Володимира Великого в Парижі (Франція).
  • 14 липня ми переслали 25,000 дол. до «Карітасу» в Івано-Франківську;  25,000 до «Карітасу» в Коломиї та 20,000 дол. до фонду допомоги потерпілим в Чернівецькій єпархії.
  • Перша допомога впродовж 1 тижня складалася з 850 продуктових пакетів, 128 наборів засобів для чищення, і гігієнічних засобів; тонн цементу й інших будівельних матеріалів, які були роздані трьома єпархіяльними організаціями «Карітас».
  • На другому етапі допомоги потрібно продовжити постачання харчів, води, постільної білизни, чистячих засобів, будівельних матеріалів, шкільного приладдя, одягу, меблів, електро-побутових пристроїв, як от холодильників, пральних машин, газових та електричних плиток, дайперів для дітей та дорослих, матрасів тощо.
  • Пріоритетним є надання допомоги недієздатним людям та великим сім’ям.
  • Наша допомога постраждалим від повені у Західній Україні доходить до людей дуже швидко, є кваліфікованою і не має обмежень (отримати її може кожен, без огляду на релігійну приналежність) у Чернівецькій та Коломийській єпархіях та Івано-Франківській Архиєпархії. Ми робимо збірку, а вони закуповують усе необхідне й роздають постраждалим.  Про усі трансакції звітується, усе перевіряється, усе проходить відкрито. Ви можете прослідкувати за новинами на Facebook  сторінці Філадельфійської Архиєпархії.  Приєнуйтеся до нас у творенні добра!
  • Ви можете також надіслати свою пожертву до нашої Канцелярії чи зробити її через нашу сторінку в Facebook.