Єпископ Андрій Рабій відслужив Божественну Літургію в церкві св. Миколая в Майнерсвілл, на відзначення 80-ліття парафіяльного хорового клубу,  а також зустрівся з учнями школи.

Майнерсвілл. – У четвер, 8 листопада 2018 р., на празник св. Михаїла, який був першим днем святкування 80-ліття парафіяльного хорового клубу в Майнерсвілл, Преосвященний Андрій Рабій відправив Божественну літургію.

Ввечері в церкві св. Миколая, в Майнерсвілл,  Апостольський Адміністратор Української Католицької Архиєпархії Філадельфії, Єпископ Андрій Рабій, відслужив Божественну Літургію в співслужінні пароха, о. Павла Макара.  Вранці Єпископ Андрій відслужив Божественну Літургію з учнями і працівниками парафіяльної школи св. Миколая.

Це були перші відвідини Єпископом Андрієм школи і перша Божественна літургія відслужена ним у цій парафії.

На початку своєї проповіді Єпископ Андрій вказав на три речі, які приносять йому радість: спів, поезія та гра на музичних інструментах.

«Щось надзвичайне відбувається під час співу», – сказав Владика. «Перші два ранги ангелів, як ми знаємо, мали особливий обов’язок. Херувими є для того, щоб оспівувати й восхваляти Бога, а серафими – щоб поклонятися Богу. Коли ви поглянете на  ікону в цій чи в іншій церкві, то побачите ангелів, які тримають в руках ліри, в той час як моляться й співають».

Єпископ говорив про те, яким особливим є голос, коли людина співає.

«Немає нічого кращого, ніж голос, який співом прославляє Бога», – сказав Єпископ Андрій. «Людський голос є майже ідеальним інструментом для прославляння Господа».

Владика Андрій зауважив, що церква св. Миколая благословенна хором, який функціонує так довго.

Після Божественної Літургії Єпископ Андрій  Рабій та отець Павло Макар відвідали учнів у класах школи.