Владика Андрій Рабій відслужить Божественну Літургію під час 121-ої щорічної Конвенції Лицарів Колумба Штату Пенсильванія

Кінг-оф-Праша, Пенс. – У суботу, 4 травня 2019 р., о 4 год. пополудні, Владика Андрій Рабій відслужить Божественну Літургію св. Йоана Золотоустого під час 121-ої Конвенції Лицарів Колумба штату Пенсильванія. Він також виголосить проповідь під час літургії та буде головним доповідачем на Конвенційному банкеті в суботу ввечері.

Єпископ Андрій служить Апостольським Адміністратором Української Католицької Архиєпархії Філадельфії з 16 квітня 2018 р.

Співслужачими на літургії єреями будуть всечесніший от. Роман Пітула, ректор Української Католицької Катедри Непорочного Зачаття в Філадельфії; всечесний от. Ігор Блощинський, парох церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці в Мелроуз Парк, Пенс.; преподобний от. Тарас Свірчук, ЧНІ, з Української Католицької церкви св. Йоана Хрестителя в Нюарку, Н.Дж.; та всечесний от. Володимир Костюк, парох церкви св. Архистратига Михаїла в Дженкінтавн, Пенс.

Прислуговувати на літургії будуть семінаристи з Української Католицької Семінарії св. Йосафата в Вашінгтоні, ОК.

У п’ятницю пополудні Архиєпископ Чарльз Шапу, Ч.Кап.Франц., з Римо-Католицької Архидієцезії Філадельфії, відправить щорічну поминальну месу.

Очікується, що участь в Конвенції візьмуть три сотні членів Лицарів Колумба з усієї Пенсильванії разом зі своїми родинами.

Конвенція, яку приймає Східний Регіон Лицарів Колумба, відбудеться 3-5 травня 2019 р. в DoubleTree Hilton Hotel Philadelphia-Valley Forge, 301 Dekalb Pike, King of Prussia, PА