У неділю, 4 листопада, Єпископ Андрій головуватиме на Божественній літургії в Катедрі на відзначенні шістдесятої річниці заснування Української Католицької Митрополичої Архиєпархії Філадельфії. Запрошуємо усіх вірних.

Шістдесят років  тому, в суботу, 1 листопада 1958 р., духовенство, монашество та тисячі вірних зібралися в Філадельфійському  Convention Hall на Архиєрейську  Божественну Літургію,  яку відправляв Високопреосвященний Констянтин Богачевський, на відзначення своєї інсталяції як першого Митрополита  Архиєпископа і канонічне підняття Святішим Отцем Папою Пієм ХІІ Екзархату Філадельфії до Митрополичої Архиєпархії.

Своїми буллами від 10 липня 1958 р. Папа Пій ХІІ підняв  Філадельфійський Екзархат до Митрополичого  Архиєпархіяльного Престолу  й іменував Високопреосвященного Констянтина Богачевського першим Митрополитом-Архиєпископом.

На відзначення цієї радісної річниці в історії нашої Української Католицької Митрополичої Архиєпархії   Філадельфії, Єпископ Андрій Рабій, Апостольський Адміністратор Архиєпархії, буде головним служителем на Божественних літургіях о 9 та 10:30 ранку в неділю, 4 листопада 2018 р., в Українській Католицькій Катедрі Непорочного Зачаття: 830 North Franklin Street, Philadelphia, PA.

Упродовж 2019 р. подібні деканальні святкування пройдуть у всіх деканатах Архиєпархії.