Владика Павло Хомницький провів реколекції для священників Архиєпархії

З понеділка по четвер цього тижня у реколекційному домі святого Альфонса у Нью Джерсі відбулися традиційні щорічні реколекції духовенства Філадельфійської архиєпархії.

Темою цьогорічних реколекцій, у яких взяло участь 34 священники, були роздуми над Євангелієм від святого євангелиста Луки. Науки провадив владика Павло Хомницький, єпарх Стемфордської єпархії УГКЦ.

Одним з євангельських читань від святого євангелиста Луки, над яким владика Павло розмірковував у своїх науках була історія про заклик Ісуса до рибалок слідувати за ним:

«Ісус приходить не для того, щоб відштовхнути людей, але щоб закликати нас до нього приєднатися, безвідносно до того, ким ми є, наскільки грішними ми себе відчуваємо чи у якими є умови нашого життя. Ісус закликає нас не лише до навернення, але й до інклюзії. Я думаю, що ця сцена у човні з Петром, яку ви знаєте, власне є, або ж має бути символом того, якою повинна бути наша церква. Так само, як і наші парафії повинні бути інклюзивними, а не ексклюзивними»

Фото о. Ігора Колісника