Свято-Миколаївська Капітула Ліги Українських Католиків вшанувала священиків

3 жовтня в Українській Католицькій Церкві Св. Миколая в Пассейку, відбулося свято Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день Ліга Українських Католиків вшановує місцевих священиків.

Після Божественної Літургії вірні помолились Акафіст на честь нашої Пресвятої Богородиці. Співслужителями були о. Андрій Дудкевич, о. Іван Турик, о. Ігор Колісник ЧНІ, о. Тарас Свірчук ЧНІ, та о. Василь Чорний.

Опісля присутні були запрошені на прийом у церковну залу, який був приготовлений Свято-Миколаївською Капітулою Ліги Українських Католиків. Під час прийому члени Ліги висловили вдячність духовенству та подякувати за відданість їхньому покликанню та українській католицькій діаспорі. Своєю присутністю пастирі засвідчили духовну підтримку один одному та відданість нашій Церкві.