Фестиваль українських різдвяних коляд відбувся в Катедрі у Філадельфії

Філадельфія, Пенс. – У неділю, 13 січня 2019 р. хори з українських католицьких церков, церков інших віросповідань та організацій зібралися разом, щоб відсвяткувати Різдво Фестивалем коляд в Українській Католицькій Катедрі Непорочного Зачаття у Філадельфії. Всечесніший отець Роман Пітула, ректор Катедри, був ведучим на цьому фестивалі. На фестивалі виступили: катедральний хор, різні групи дитячого ансамблю «Соловейки», хор Української школи в Дженкінтавн, парафіяльний та молодіжний хор церкви Архистратига Михаїла з Дженкінтавн, хор школи в Квінтон під проводом Івана Вернеги, дуєт Андрійка та Юлі Фартачук, ансамблі бандуристів «Шаблі кобзарів» та «Берегиня», Об'єднаний баптистський хор із Вормінстер, чоловічий ансамбль «Дзвін» та камерний хор «Аколада». Перед завершенням фестивалю Єпископ Андрій Рабій привітав і подякував хористам, диригентам та гостям Фестивалю. Він сказав: «Спів коляд – це не лише музика, це молитва до Бога, це прославляння Господа. Кожна коляда це не лише поезія, це вираження нашої віри. Моя молитва і моє бажання, щоб ми продовжували цю традицію звеличення нашого Господа Бога».

Фестиваль завершився колядуванням зведеного хору всіх учасників фестивалю під проводом Богдана Генгала. По завершенні фестивалю учасники гостилися й спілкувалися в катедральному залі. (фото: Т. Сівак та родини Білий).