Help Affected by Flood in Western Ukraine – Повінь у Західній Україні

No.326/2020 O

Cлава Ісусу Христу!

Дорогі Всечесніші Отці, Преподобне Монашество та Возлюблені Вірні Філадельфійської Архиєпархії!

Як Ви вже знаєте, частини Західної України є затоплені через страшні сильні зливи, які падали декілька днів цього тижня. Івано-Франківська та Чернівецька області найбільше постраждали. Тільки в одній Івано-Франківській області більше ніж 4600 будинків є знищені або підтоплені, біля 550 кілометрів доріг змило або пошкоджені і знесло водою 90 мостів. Крім того, троє людей загинуло. Тисячі людей були евакуйовані. Вони залишили свої маєтки та втратили заощадження.

Саме тепер є час допомогти нашим братам і сестрам в Україні. Наш Патріарх Святослав звернувся до нас з проханням використати цю нагоду «до вияву християнської солідарності та соціального служіння, щоб якомога швидше допомогти постраждалим. Тому закликаю всі наші церковні інституції: єпархії, спільноти богопосвяченого життя, а особливо мережу організацій фонду «Карітас» – організувати порятунок тих, хто волає про допомогу. Звертаюся до всіх громад нашої Церкви в Україні та світі в дусі євангельського самаранина підтримати тих, хто тепер позбавлений свого дому та опинився віч-на-віч із бідою.»

Відповідаючи на прохання Патріарха Святослава та у дусі християнської любові та братерства, ми оголошуємо збірку коштів для людей, які утратили у повенях все та потребують їжі, одягу та речей першої необхідності. Ми просимо Вас, дорогі Отці, провести збірки у суботи та неділі, 27-28 червня та 4-5 липня цього року на цю ціль. Просимо переслати зібрані кошти чимшвидше до канцелярії, щоби ми могли переслати організаціям Карітасу Івано-Франківської Архиєпархії та Чернівецької єпархії. Саме вони будуть закуповувати найнеобхідніше та роздавати потребуючим. Це треба зробити чимшвидше.

Якщо Ви бажаєте зробити пожертву, Ви можете зробити так:

Немає пожертви малої або завеликої. Але Ваша пожертва може змінити життя когось на краще. Господь Бог відплатить щасливому жертводавцю стократно. Помоліться за людей у постраждалих районах!

Нехай Господь благословить Вас і наших братів і сестер в Україні!

Високопреосвященний Борис Ґудзяк

Митрополит Української Католицької Церкви у США