Подружні пари були вшановані на Божественній літургії під час щорічного святкування подружніх ювілеїв в Архиєпархії

Філадельфія, Пенс. – У неділю, 21 жовтня 2018 р., під час щорічного святкування подружніх ювілеїв на Божественній літургії в золотоверхій Українській Католицькій Катедрі Непорочного Зачаття було вшановано п’ятнадцять

подружніх пар.

Головним служителем та проповідником на літургії, яка відправлялася в 10:30 годині ранку, був Єпископ Андрій Рабій, співслужителем, о. Роман Пітула, ректор Катедри.

Нехай наш Господь Бог продовжує благословляти й уділяти всім ювілярам мир, здоров’я і радість на многії і благії літа!

На архиєпархіяльній сторінці Фейс-бук “Archeparchy of Philadelphia” ви можете переглянути відео та фото зі святкувань.