П’ята зустріч Пасторальної групи Філадельфійської Архиєпархії

20 липня відбулась п’ята зустріч Пасторальної групи Філадельфійської архиєпархії. Серед 22-ох присутніх членів ради на зустрічі вітали особливого гостя – владику Богдана Данила з Пармської єпархії.

Під час зустрічі митрополит Борис розказав про діяльність та облаштування новоприбулих сімей-місіонерів з України. Владика Андрій Рабій поділився досвідом таборування на парафії Св. Михаїла, що у Дженкінтауні. За спостереженнями владики діти потребують бути разом, вони стали «господарями» в церкві через спільні Літургії кожного дня. Центральною темою розмови стало формування Душпастирського плану Української Греко-Католицької Церкви.

Учасники зустрічі ділились досвідом парафіяльного життя, а також викликами і можливостями, які існують у час, коли пандемія завершується.