Парафії провели Різдвяні соціальні проекти

Церква Різдвяні соціальні проекти парафій
1 Бервік Св. Кирила та Методія Зібрали харчі для місцевого харчового складу.
2 Бетлегем Св. Йосафата Учні старшої школи приготували й привезли їжу на День Подяки; діти з парафії зібрали іграшки для Св. Миколая в Україні та Іграшки для Малят; під час Великого посту – пожертви харчами для Товариства св. Вінсента; Пані-помічниці відвідують самотніх і помагають збирати гроші для кухні, де готують для бідних людей; діти з парафії разом з українськими американськими ветеранами проготовляють вінки і 15 грудня розкладають їх на могили ветеранів.
3 Бріджпорт Св. Петра й Павла Підвіз харчів для малозабезпечених людей; одяг для учнів початкової школи; $ 1000 в подарункових картках для потребуючих родин.
4 Брістоль Покрову Пресвятої Богородиці Збірка харчів для місцевого харчового банку.
5 Чесапік Ситі Св. Василія Збірка іграшок для місцевих дітей на Різдво.
Церква Різдвяні соціальні проекти парафій
6 Едвардсвіл Св. Володимира Збірка харчів для Римо-Католицького Харчового складу Святої Родини в Лузерне.
7 Елізабет Св. Володимира Різдвяні подарунки для парафіян, що вже не виходять з дому.
8 Фреквіл Св. Михаїла Збірка речей для бездомних в Потсвілл.
9 Фронт Рояль Святих Якима та Анни Дитячі речі для Центру вагітних.
10 Грейт Мідовз Св. Миколая Обід для парафіян з родинами та сусідів на празник св. Миколая; перед Різдвом збірка харчів для католицьких харитативних центрів; фінансова збірка для потребуючих дітей в Україні та друга для парафії в Картарет, що постраждала від пожежі.
11 Газелтон Св. Михаїла Харчова збірка.
12 Гіллсборо Св. Михаїла Разом з парафією в Ню Брунсвік зібрали 428 паундів харчів для зарчового банку.
13 Менвілл Св. Михаїла Харчова збірка.
14 Меріот Гайт Покрову Матері Божої Спонсорування їжі для бідних.
15 МакАду Покрову Пресвятої Богородиці Харчова збірка.
16 Мелроуз Парк Благовіщення Пресвятої Богородиці Харчова збірка і фінансова на харчові подарункові картки.
17 Мідлпорт Різдва Пресвятої Богородиці Харчова збірка для Харчового банку в Майнерсвілл.
18 Мілвілл Св. Миколая Харчова збірка для Харчового банку Товариства Св. Вінкентія ДеПол.
19 Майнерсвілл Св. Миколая Сестринство: До Дня Подяки і до Різдва їжа для прикутих до дому; Школи св. Миколая; Іграшки для малят в бідних родинах; парафія: збірка харчів для Харчового Банку в Майнерсвілл.
20 Маунт Кармель Святих Петра й Павла Дитячі речі для організації Право на народження в Шамокін, Пенс.; збірка теплих речей; проект – «Зупа і канапка», Приготування і розвезення пакунків з їжею для парафіян і непарафіян на День Подяки і на Різдво.
21 Ню Брунсвік Різдва Пресвятої Богородиці Разом з парафією в Гілборо пожертвували 428 паундів харчів Харчовому Банку в Франклін Тавншип.
22 Нюарк Св. Івана Хрестителя Фінансова збірка на кампанію «нагодуй голодного» в Україні; подарунки на Миколая для прикутих до дому; харчова збірка для римо-католицької кухні для бідних.
23 Нортхемптон Св. Івана Хрестителя Харчова збірка для Харчового Банку Нортхемптона.
24 Олифант Св. Кирила та Методія Збірки одягу та харчів.
25 Палмертон Св. Володимира Збірка шкарпеток і білизни.
26 Пассейк Св. Миколая Фінансова збірка на подарункові картки; збірка для дітей в Україні; збірка на ялинки для дітей сиріт та інвалідів в Україні.
Церква Різдвяні соціальні проекти парафій
27 Перт Амбой Успення Пресвятої Богородиці Вечеря на День подяки; одяг та солодощі для дітей в Східній Україні (у співпраці з СУМом в Катратер, Н.Дж.); харчова збірка для потребуючих в громаді (передається до Будинку Милосердя); Пожертва в сумі $ 400 Центру надії в Пастирській Опіці над глухими особами при УГКЦ (через от. Олега Лазуркевича).
28 Філадельфія Царя Христа Солодощі, печиво, забавки для дітейу «Світлички» при УОКЦ; гроші для ЗУАДКу (Філадельфія).
29 Фоеніксвілл Св. Петра й Павла l Харчові збірки для суспільних служб Фоеніксвілл.
30 Потставн Св. Михаїла Харчова збірка для «Армії Спасіння».
31 Редінг Різдва Пресвятої Богородиці Дитячі й жіночі речі для «Жінки в кризі», Редінг.
32 Скрентон Св. Володимира Різдвяні подарунки сиротам в Україні.
33 Шамокін Преображення Господнього Спонсорує харчі на «Пастирському Столі»; «Заопікуйся старшими людьми» – різдвяний подарунок для старших людей ($ 10).
34 Шенандоа Св. Михаїла Харчі та гроші на картки для потребуючих; гроші для дітей в Україні.
35 Свартморе Св. Мироносиць Харчова збірка для харчового складу в Кліфтон Гайтс та речова збірка для бездомних в Філадельфії.
36 Сент Клер Св. Миколая Харчі та гроші на картки для потребуючих; гроші для дітей в Україні.
37 Томз Рівер Св. Стефана Харчова збірка для місцевого Харчового Банку.
38 Трентон Св. Йосафата Харчова збірка
39 Ворінгтон Св. Анни Харчова збірка для місцевого Харчового Банку.
40 Вашінгтон Святої Родини Дитячі речі для Центру для вагітних у Фронт Рояль.
41 Виппані Св. Івана Хрестителя Парафіяльна молодь помагає Центру з реабілітації людей, які прикуті до інвалідних візків.
42 Вілкс Барре Св. Петра й Павла Харчова збірка для римо-католицького складу в Плейнз.
43 Вілмінгтон Св. Миколая Випікання печива на продаж для збору грошей для вдів та сиріт полеглих у війні на Сході України; Різдвяні пакунки з харчами для парафіян , які прикуті до свого дому; СУМівці відвідують старших людей з колядою; дарунки дітям парафії від святого Миколая; 9 пачок на Різдво з одягом, коцами, харчами і шкільним приладдям для дітей в сиротинцях, одиноким матерям та дитячого й старечого будинків в Івано-Франківську, якими опікуються сестри Василіянки; фінансова збірка для новоприбулих сімей з України, що стали парафіянами церкви.
44 Вест Істон Святого Духа Пожертва харчами для місцевих Харчових Банків, молодь ходить з колядою до одиноких людей і в старечі будинки.