7-8 грудня 2019 р. єпископи члени Постійного синоду УГКЦ будуть присутні на Соборі Філадельфійської Архиєпархії

Філадельфія, Пенс. – Члени Постійного синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви візьмуть участь в другій сесії собору Філадельфійської Архиєпархії, яка відбудеться 7-го і 8-го грудня в Філадельфії.

Собор Філадельфійської Архиєпархії був скликаний Митрополитом Архиєпископом Борисом Ґудзяком на виконання рішення Синоду єпископів УГКЦ у приготуванні до Патріаршого Собору  нашої Церкви, який відбудеться 26-29 серпня 2020 р. в Україні. Темою Собору стане: «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ».

Членами Постійного синоду є: Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ; Митрополит Євген Попович, Перемишльсько-Варшавська Архиєпархія; Митрополит Борис Ґудзяк, Філадельфійська Архиєпархія;  Єпископ Богдан Данило, Єпархія св. Йосафата, Парма, Ог.; Єпископ-помічник Теодор Мартинюк, Тернопільсько-Зборівська Єпархія. Секретарем Собору є Владика Богдан Дзюрах, ЧНІ.

У суботу, 7 грудня, сесія відкриється Божественною літургією в Церкві св. Архистратига Михаїла в Дженкінтавн, і продовжиться засіданнями Собору в парафіяльному залі.

В полудень, по завершенні формальної частини сесії собору, владики візьмуть участь у неформальних обговореннях з духовенством, монашеством і мирянами та в розмовах у формі питань та відповідей.

О 6 год. вечора єрархи відслужать Вечірню з литією в українській католицькій Катедрі
Непорочного Зачаття в Філадельфії.

Неділя, 8-го грудня, розпочнеться зі співаної  Утрені в Катедрі в 8 год. ранку.

О 10 год. ранку Блаженніший Святослав Шевчук у співслужінні єпископів Постійного синоду УГКЦ відслужить Архиєрейську Божественну літургію.

На завершення Божественної літургії відбудеться церемонія урочистого нагородження орденом Митрополита Андрея Шептицького.

О 12:30 в катедральному залі відбудеться прийняття.

О 2 год. дня батьки Кендріка Кастільйо, Джон і Марія, розкажуть про життя свого сина. Кендрік, якого вшановують за його героїзм і сміливість, минулого травня був убитий за день до ґрадуації у своїй школі в Колорадо, коли кинувся на стрільця і цим самим урятував життя своїх однокласників.

Після зустрічі єпископи відправлять оздоровлюючу службу з мированням для духовенства, монашества та вірних.

У понеділок, 9 грудня, члени Постійного синоду єпископів УГКЦ проведуть у Вашингтоні, ОК,  свої планові засідання.

Постійний синод єпископів заснований згідно з Кодексом Канонів Східних Церков, складається з Патріарха та чотирьох єпископів обраних на п’ятирічний термін. Він має скликатися Патріархом у визначені реченці, принаймні двічі на рік, і щоразу як патріарх вважає це корисним.