Перша сесія Архиєпархіяльного Собору відбудеться в середу, 9 жовтня

Філадельфія, Пенс. – Перша сесія Архиєпархіяльного Собору відбудеться в середу, 9 жовтня, в громадському залі Української Католицької Катедри Непорочного Зачаття.

На першу сесію Собору Митрополит-Архиєпископ Борис Ґудзяк скликає все духовенство, і запрошує  по два представники від кожної парафії, Настоятелів та по одному представнику від кожного релігійного чину чи згромадження в Філадельфійській Архиєпархії.

Друга сесія відбудеться в суботу та неділю, 7-8-го грудня, також у Філадельфії.

Між жовтневою  та грудневою сесіями Архиєпархіяльного Собору, місцеві собори у визначений час проведе кожен деканат.

17 грудня 2018 р. Блаженніший Святослав Шевчук, Глава Української Греко-Католицької Церкви, підписав декрет про скликання VII сесії Патріаршого (Всецерковного)  Собору Української Греко-Католицької Церкви на тему: «Еміграція, поселення та глобальна єдність УГКЦ», – який відбудеться 26-29 серпня 2020 р. у Львові. Єпископи, представники духовенства та інститутів богопосвяченого життя, ректори богословських семінарій, миряни єпархій та екзархатів запрошені до участі в цьому Соборі.

Місцеві деканальні собори, жовтнева та груднева сесії Філадельфійського Архиєпархіяльного Собору скликаються з метою підготовки до Патріаршого Собору 2020 р.

Від тепер до літа 2020 р. собори пройдуть у всіх Архиєпархіях та Єпархіях Української Греко-Католицької Церкви в світі.