Південно-антрацитовий деканат продовжує підтримувати Семінарію Святого Йосафата у Вашингтоні

о. Микола Іванов, декан Південно-Антрацитового деканату Філадельфійської Архиєпархії, вручив чек на 20 тисяч доларів архиєпископові Борисові Ґудзяку та о. Роберту Гітченсу, ректору семінарії, для потреб духовної семінарії Св. Йосафата.

Нагадуємо, що 25 липня священики та вірні Південно-Антрацитового деканату традиційно зібрались у залі  Святого Миколая у Примроуз, біля Майнерсвіл, штат Пенсільванія, на святкування Українського семінарійного дня. Починаючи з ранніх 1930-х років, парафії деканату, які є найстарішими українськими католицькими парафіями в Сполучених Штатах Америки, проводять особливе святкування, щоб підтримати семінарію у Вашингтоні, округ Колумбія.

Дякуємо за матеріальну підтримку для розвитку покликань до служіння у нашій Архиєпархії, а також просимо молитись про нові покликання. Нехай Господь винагородить сторицею всіх жертводавців!