Отець Джон Філдс, директор комунікацій та відділу катехитичного відділу, упокоївся у Господі. Помоліться за його блаженний упокій.

————-

З сумом повідомляю єпископів, священників, монахів, монахинь та вірних, що упокоївся в Бозі отець Джон Філдз. Це сталося вдома, і причина смерті ще невідома. Зараз немає повідомлень щодо похорону і похоронних відправ.

Протягом років священства о. Джон виконував різні служіння, отримував різні завдання та працював на різних посадах на добро Церкви, серед яких довголітнє парафіяльне душпастирство і останнім часом він був директором відділу комунікації та релігійної освіти нашої Архиєпархії.

Юрист за першою освітою, отець Джон мав світлий і допитливий розум. Він був будівничим церков, завзятим співрозмовником і комунікатором. Жвавий, дотепний, з гострим почуттям гумору, отець Джон допомагав нам залишатися на сторожі. Він любив ділитися новинами і був у цьому вправним.

Отець Джон був відданим американським патріотом та гордим носієм спадщини вуглевидобувного регіону його рідної Пенсильванії. Найбільше він любив ділитися історіями про людей, парафії і минуле нашого антрацитного регіону.

Він вірив у майбутнє Церкви, країни та у те, що зможе до цього майбутнього долучитися.

Під час нашої останньої розмови напередодні Дня Подяки отець Джон був у доброму настрої, і виглядало, що його здоров’я поліпшувалося.

Від щирого серця співчуваю родині та друзям Покійного.

Як проповідував і сповідував отець Джон, наша надія у Господі та Його Воскресінні.

Згадаймо його у наших молитвах.

Вічная пам’ять!

+Борис