Виставка мощей святих «Скарби Церкви» у соборі Непорочного Зачаття

У неділю, 19 вересня, в соборі Непорочного Зачаття в Філадельфії відбулася презентація та виставка мощей святих «Скарби Церкви».

В експозиції зібрано 150 реліквій, у тому числі святих Марії Горетті, святої Терези з Лізьє, святого Франциска Ассизького, святого Антонія Падуанського, святого Томи Аквінського та святої Фаустини Ковальської. Перлинами виставки є одна з найбільших реліквій Церкви — частиця Хреста Господнього та частинка хустини, яка, згідно з традицією, належала Богородиці.

«У мене є різні служіння, і виставка реліквій святих «Скарби Церкви» – моя улюблена робота, оскільки я можу дати людям досвід живого Бога », — сказав під час презентації Карлос Мартінс, який очолює служіння.

Він також свідчив про дива і зцілення, які відбулися через посередництво мощей святих за роки його служіння.

«Бог є лагідним, і коли Він торкається нашого серця, ми не завжди можемо це відчути. Якщо ви віддасте Йому своє серце, повністю, не затримуючи нічого, якщо дозволите Богові бути Господарем усього вашого життя, тоді ви відчуваєте присутність і силу Живого Бога так, як ніколи не відчували раніше ”, наголосив о. Мартінс.

Сотні парафіян та гостей собору змогли поклонитися мощам, помолитися і приступити до Святих Тайн Сповіді і Причастя

Про виставку

Скарби Церкви – це євагнелізаційне служіння Католицької Церкви. Керує ним о. Карлос Мартінс з товаришів Хреста, і його мета – дати людям відчуття живого Бога через зустріч з мощами Його святих. Кожна виставка розпочинається із мультимедійної презентації про реліквії. Після неї присутні мають можливість почитати мощі деяких із своїх улюблених святих.