Карітас-Львів

Центр Дозвілля для Молоді з Особливими Потребами при Карітас-Львів

Вже другий рік наша Архиєпархія підтримує Центр Дозвілля для Молоді з Особливими Потребами при Карітас-Львів. Ми хочемо зібрати $8,000 оплатити зарплати та на різні матеріали для занять на цілий 2019 рік. На даний час, ми отримали $4,777.28. Подаємо список жертводавців, яким ми щиро ДЯКУЄМО:

$1,000.00…Assumption of the Blessed Virgin Mary Perth Amboy NJ
$1,000.00…Power, David & Helene
$782.28…Nativity of BVM Ukrainian Catholic Church, Reading PA
$500.00…Fylypowych, Andrew & Christine
$300.00…Sayres, Edward & Nina
$250.00…St. Josaphat Ukrainian Catholic Church, Trenton NJ
$250. 00…Hill, John & Myra
$200.00…Dr. Guertler, Vera
$100.00…Hiriak, Nicholas
$100.00…Kalagher, Richard & Nadia
$50.00…Manwiller, Donald & Patricia
$50.00…Iwaskiw, Walter & Neonila
$50.00…Lesyk, Lubov
$50.00…Sisters of St. Basil the Great
$50.00…Battista Michael & Kathleen
$25.00…Wilson, Michael & Rosaline
$20.00…Anonymous

Special Needs In Ukraine (Lviv) $4,777.28

(List updated on 10/1/18)

Якщо Ви хочете пожертвувати, просимо надсилати Вашу пожертву на адресу: Archbishop’s Chancery, 810 North Franklin Street, Philadelphia, PA 19123. Випишіть чеки на SPECIAL NEEDS IN UKRAINE, з позначкою LVIV.

ДЯКУЄМО ВАМ! Нехай Господь Бог винагородить Вас за Вашу щедрість!

——————————————
Центр Дозвілля для Молоді з Особливими Потребами при Карітасі-Україна у Львові дякує Вірним Архиєпархії за Підтримку

Владика Андрій Рабій, єпископ-помічник нашої Архиєпархії, відвідав Центр Дозвілля для молоді з особливими потребами при Карітас-Україна в місті Львові під час своєї відпустки в Україні. Причиною його візиту було передати дарунок любові для Центру, який дозволить Центрові функціонувати повністю у 2018 році. Цей дарунок любові, 8 тисяч доларів, було передано завдяки багатьом пожертвам від єпископів, священиків та вірних нашої Архиєпархії та з Сполучених Штатів у жовтні, листопаді та грудні 2017 року.
Координатори Центру, пані Марія Чучман, пані Наталя Загайко та отець Роман Бабій, разом з вихованцями хочуть подякувати кожному жертводавцю за їхні щедрі дарунки. Ваші доброта, розуміння та бажання допомогти, особливо тим, хто цього найбільше потребує є подивугідні. Владика Андрій також долучується зі словами подяки всім, хто відгукнувся на його заклик допомогти Центрові. В знак вдячності, Божественна Літургія у наміренні жертводавців буде відправлена у Світлий Понеділок, 2 квітня, в 6:30 вечора, у церкві Різдва Пресвятої Богородиці у Редінґ, Пенсильванія.
Збір пожертв на допомогу Центру продовжується. Зібрані кошти тепер будуть передані на утримання Центру у 2019 році. Просимо надсилати ваші пожертви на Special Needs in Ukraine та надіслати за адресою: Archbishop’s Chancery, 810 North Franklin Street, Philadelphia, PA 19123.

————————————————-
Презентація “Особливі Історії Особливої Молоді у Фотографіях”

Центр Дозвілля для Молоді з Особливими Потребами при Карітас-Україна у Львові організував презентацію фотоальбому “Особливі Історії Особливої Молоді у Фотографіях”. Цей альбом був створений п. Катериною Птаха, дуже талановитим та відомим художнім фотографом в Україні. Замисел для альбому був простий – сфотографувати молодих юнаків і юначок в різних ракурсах, щоби показати їхні реакції – радості, щастя, захоплення, задумливості, які притаманні усіх людям. Презентація відбулася 3 січня 2018 у центрі митрополита Андрея Шептицького при Українському Католицькому Університеті у Львові.

На фото: Владика Андрій (центр), п. Катерина Птаха (праворуч), п. Наталя Загайко (ліворуч), о. Роман Бабій, о. Андрій Седейко, п. Марія Чучман.