Зустріч українських католицьких Єпископів Північної Америки в Канаді

• Bishop-3
  • Bishop-4
  • Bishop-5

З 1-го по 3-тє травня 2018 р. українські католицькі Єпископи Канади і Сполучених Штатів провели свою щорічну зустріч в Келовна, Канада.

Єпископ Кен Новаківський приймав єпископів у Реколекційному Центрі Seton House, який височіє над мальовничим озером Оканаґан. У засіданнях брали участь Митрополит Лаврентій Гуцуляк (Вінніпеґ); головуючий, Єпископ Давид Мотюк (Едмонтон); Єпископ Браян Байда (Саскатун); Єпископ Кен Новаківський (Ню Вестмінстер); Архиєпископ-Емерит Стефан Сорока (Філаде ль фія); Єпископ Андрій Рабій (Філадельфія); Єпископ Павло Хомницький (Стемфорд); Єпископ Венедикт Алексійчук (Чікаґо); Єпископ Богдан Данило (Парма). Кожен день єпископи розпочинали відправо Божественної літургії в маленькій дерев’яній каплиці на посілості Центру, з якої відкривався захоплюючий дух краєвид на озеро і навколишню місцевість. На триденній зустрічі були обговорені теми, які хвилюють вірних УкраїнськихКатолицьких Церков в Північній Америці, а також теми у приготуванні до Синоду Єпископів Української Католицької Церкви, який пройде в Україні в місяці вересні. Серед обговорюваних тем були: англійський переклад літургійних текстів, розвиток катехитичних програм, покликання до священства та богопосвяченого життя, безперервне священиче формування, іститут канторів тощо. Єпископи також мали нагоду в дружній атмосфері поспілкуватися з місцевими Римо- Католицькимиєрархами: ново-рукоположеним Єпископом Нельсонської Дієцезії, Високопреосвященним Greg Bittman та Єпископом-емеритом, Високопреосвященним John Corriveau.
age-803″ />