Ми турбуємось

Це офіційна сторінка Відділу захисту дітей та зловживань в Філадельфійській Українській Католицькій архиєпархії. Ми прагнемо забезпечити безпечне та дбайливе середовище у всіх наших церквах, школах та громадах. Відповідно до архієпархіальної політики профілактики сексуального насильства, всі клерики, семінаристи, вчителі шкіл, катехити та волонтери, які працюють у Філадельфійській архиєпархії, мають спеціальне навчання, щоб бути сертифікованими для роботи на таких посадах.
Щоб полегшити таку підготовку та продемонструвати нашу постійну прихильність, Управління допомоги жертвам і захист молоді Філадельфійської архиєпархії провели численні навчальні семінари для понад 200 священнослужителів, вихователів та волонтерів у наших парафіях та школах з 2002 року.

Ось тут можете знайти вимоги та правила щодо захисту дітей у нашій Архиєпархії: