228,226 доларів на допомогу постраждалим від паводків в Україні зібрали під час благодійної кампанії за проводом Філадельфійської Архиєпархії

Владика Андрій Рабій, єпископ-помічник Філадельфійської Архиєпархії, організатор та куратор проекту допомоги потерпілим від повені в Івано-Франківській̆ Архиєпархії, Коломийській Та Чернівецькій̆ Єпархіях представив остаточний звіт про збірку Філадельфійської Митрополії, що відбувалася 26 червня — 31 грудня 2020 року і завдяки активності у соціальних мережах до неї приєдналися жертводавці з усього світу, а не лише зі США.

“Цей звіт – це історія щирості, щедрості та неймовірної доброти наших співвітчизників, розсіяних по цілому світі, та людей доброї волі, які відгукнулися на заклик Блаженнішого Патріарха Святослава – «допоможімо!», — каже владика-координатор. За благословенням владик нашої Церкви в США були організовані збірки онлайн (через соціальну мережу FACEBOOK), у парафіях Філадельфійської̈ Митрополії, серед українських організацій, монаших чинів та приватних осіб у США, які принесли 228,126 доларів США. Ці кошти були поділені між єпархіальними відділами «Карітасу» Івано- Франківською Архиєпархією, Коломийською та Чернівецькою єпархіями, і які вже надавала адресну допомогу потерпілим. “Хочу подякувати кожному жертводавцю за їхню щедрість”, — зазначив владика Андрій.

Через Facebook вдалося зібрати $ 49,457, приватні особи пожертвували $ 56,052, монаші чини та українські громадські організацій̆ – $ 40,850, збірки ж на парафіях Митрополії дозволили зібрати $ 81,867.

“Цей звіт”, — поділився владика Андрій. — “Це відображення проповіді Христової Євангелії у практичних вимірах як, наприклад, говориться у притчі про Доброго Самарянина або у словах. Такий спосіб проповідування торкає, розчулює та змінює серце кожного. Це і є найкращою частиною цього проекту допомоги потерпілим братам і сестрам в Україні”.

Владика Андрій висловив подяку керівникам і працівникам єпархіальних відділів “Карітас-Україна”, які доклали максимальних зусиль, щоб щедра допомога братів і сестер з усього світу якнайшвидше дійшла до тих, хто цього потребував. Адже паводки спричинили значні руйнування та пошкодження у доволі незаможних гірських регіонах.

Ознайомитися із повним звітом.