Вісімдесять сьома (87) щорічна Проща до Матері Божої

Вісімдесять сьома (87) щорічна Проща до Матері Божої

Сестер Чину святого Василія Великого

Вісімдесять сьома (87) щорічна Проща до Матері Божої відбудеться в неділю, 30 вересня 2018 року, на посілості монастиря Сестер Чину святого Василія Великого на Fox Chase Manor, PA.   Тема  цьогорічної  Прощі:   «Заклик до особистої молитви».

Починаючи з 9 ранку, прочани матимуть нагоду приступити до таїнства сповіді.  Божественну Літургію об 11 годині ранку відслужять Українські Католицькі Єпископи та священники.  Проповідь на Службі Божій та на Молебні виголосить Високопреосвященний Владика Бенедикт Алексійчук, Української Католицької Єпархії Св. Миколая.  Після Літургії буде перерва на обід з традиційних українських страв.  Проща завершиться Молебнем при Гроті, який розпочнеться о 4-ій годині по полудню.

Окрема програма для дітей та юнацтва!

Для отримання детальнішої інформації просимо телефонувати: (215)379-3998, додатковий – 17,  або відвідати веб-сторінку Сестер:  www.stbasils.com , чи FB:  www.facebook.com/pages/Sisters-of-Order-of-St-Basil-the-Great-Jenkintown-PA/280623061977867?fref=ts .

Flyer (click here)