В соборі Пресвятої Родини в Вашингтоні помолилися Літургію за святість життя

Вашинготн, О.К. – У п’ятницю, 21 січня 2022 року тисячі паломників зібралися до столиці Сполучених Штатів, щоб прийняти участь у Марші за життя, щорічній акції на захист ненароджений дітей та проти легалізації абортів. Розпочався захід для українців католиків Божественною Літургією за святість людського життя Українському католицькому крайовому соборі Пресвятої Родини о 10:30 ранку. Через загострення ситуації з поширенням Covid-19, лише близько 30 вірних, парафіян та групи студентів з коледжу Хіллсдейл у Мічигані, відвідали Літургію.

Божественну Літургію відслужив о. Роберт Гитченс та о. Андрій Чорнописький. Отець Петро Галадза (гостьовий професор Католицького університету Америки), Оленка Галадза та Яромир Оришкевич супроводжували молитву своїм співом.

о. Гитченс у своїй проповіді розмірковував про шлях людського життя, який починається з першої іскри життя під час зачаття до природного завершення земного існування з останнім подихом. З тих перших моментів Бог, Батько Життя, благословив нового сина чи дочку неймовірною великою благодаттю жити в Його очах без страху та з надією, підтримуваною Святим Духом. Таким чином, знаючи Добру Новину Ісуса, ми покликані пропагувати справжню культуру життя, пронизану любов’ю та милосердям до всіх. Проповідник також наголосив, що кожне людське життя є святим і заслуговує на повагу, честь, гідність і свободу, особливо народ України, який перебуває у скрутному становищі, з невизначеністю ймовірної ескалації зовнішньої агресії.

Повідомив о. Роберт Гитченс

Фото Іванна Чорнописька