Митрополит Борис Ґудзяк відвідав Католицьку школу у Перт Амбой, Нью Джерсі

В четвер, 4 лютого Митрополит Борис Ґудзяк відвідав українську католицьку школу Успення Пресвятої Богородиці у Перт, Амбой, штат Нью Джерсі. Візит відбувся у контексті Тиждня католицьких шкіл. З цієї нагоди, Архиєпископ Філадельфійський очолив Божественну Літургію у храмі Успення Пресвятої Богородиці, у співслужінні отця Івана Турика, пароха та адміністратора школи, за участі директорки Лізет Шумни учнів середньої школи з дотриманням карантинних норм. На завершення богослужіння, Митрополит вручив стипендії двом учням.

Опісля, Архиєпископ Борис поблагословив приміщення нового класу, де учні матимуть змогу поглиблювати свої знання з природничих наук. Відтак, Митрополит Філадельфійський відвідав кожний клас та поспілкувався з учнями. Не був поза увагу архиєрея також і клас, який цього тиждня мусів бути в онлайн режимі через карантин. Незабутнім моментом для учнів стала спільна гра у баскетбол з Митрополитом.