Медійний проект Архиєпархії на Різдвяний Піст

Протягом Різдвяного посту митрополит Борис Ґудзяк запрошує до особливого переосмислення цього часу та приготування наших сердець, думок та наших планів  до приходу Месії через низку “вправ” і “завдань”.

Цей проект є медійним: через короткі відео, тривалістю в середньому однієї хвилини, митрополит кожного ранку, о 8 годині, звертається до вірних нашої митрополії з побажаннями та заохоченням до певних дій на конкретний день. У порадах на кожний день митрополит приділяє увагу духовній, розумовій та фізичній сфері, щоби розвиток кожної з цих сфер зокрема зумовлював цілісний розвиток кожної особи.

“У нашому приготуванні до приходу Месії найважливішою сферою людського життя є духовна. Але духовне життя має бути також розумним. Однак, сам розум без духовного життя, коли він не є ведений духовною правдою, може завдати багато шкоди”, — зазначила Галина Василиця, яка стала ідейним натхненником проекту. Вона також зауважила, що з приготування до Різдва неможливо виключити тілесну сферу: “Про важливість розвитку фізичної сфери по-особливому говорить Другий Ватиканський Собор, а саме: «Єдина тілом і душею, людина у своєму тілесному стані ввібрала в себе елементи матеріального світу, які знаходять у ній вершину і можуть вільно прославляти свого Творця. Отже, людині заборонено погорджувати тілесним життям. Навпаки, вона повинна цінувати і шанувати своє тіло, яке створене Богом і яке має воскреснути останнього дня» («Gaudium et spes», 14,1).

Проект приготування до Різдва представлений у соціальних мережах: фейсбук – https://www.facebook.com/archeparchyphilly, інстаграм – archeparchy_philadelphia та тік ток – @archeparchy_philadelphia

Щиро запрошуємо, вибравши найзручніший для Вас спосіб комунікації, приєднатися до проекту Митрополита та разом, спільнотно, готувати серця до приходу Месії!