Митрополит Борис Ґудзяк відвідав зруйновані Ірпінь та Бучу

У вівторок, 19 липня архиєпископ Ґінтарас Ґрушас, президент Ради єпископських конференцій Європи, та владика Борис Ґудзяк, архиєпископ і митрополит Філадельфійський УГКЦ, відвідали міста Ірпінь та Бучу під Києвом, де провели молитви за мир в Україні, зокрема за жертв війни Росії проти України.

Митрополит Борис Ґудзяк очолив Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Ірпені.

Разом з єрархами парафію відвідали також Тетяна Ставнича, президент «Карітас-України», протоієрей Роман Сиротич, директор БФ «Карітас-Київ», і протоєрей Василь Чудійович, канцлер Київської архиєпархії УГКЦ.

На Алеї Слави Ірпінського міського кладовища та на місцях масових поховань у Бучі духовенство помолилося за упокій душ невинно вбитих українців.

Вони на власні очі побачили наслідки окупації та руйнування міста російськими військами на початку війни в березні, поспілкувалися з мешканцями та засвідчили їм свою підтримку.