Митрополит Борис відвідав парафію Преображення Господнього в Шамокін, Пенс.

В неділю, 8 серпня, Архиєпископ Борис Ґудзяк відвідав парафію Преображення Господнього в Шамокін, Пенс., заступаючи настоятеля парафії о. Миколу Іванова, який також є деканом Південно-Антрацитного деканату.

В своїй проповіді Митрополит Борис привітав парафіян з їхнім престольним празником. Водночас архиєрей підкреслив, що свято Преображення має велике значення у контексті цілої історії спасіння. «Так, вчення та проповідь Ісуса допомагає нам собі давати раду з нашими проблемами та стресом, але не лише. Наш Господь трансформує, преображає наше життя та нашу людську природу».

На завершення Літургії владика Борис поблагословив фрукти. Після цього, Митрополит мав нагоду поділитися з парафіянами останніми новинами з життя архиєпархії та послухати родинні історії присутніх.

Варто зазначити, що парафія Преображення Господнього в Шамокін є другою найстаршою українською католицькою парафією в Сполучених Штатах Америки, а храм одна із найстарших сакральних споруд УГКЦ в США.