Понад 175 вірних зібралися перед Білим домом, щоб помолитися за мир в Україні

Понад 175 вірних із католицької та православної церков та інших християнських конфесій, що мешкають в столиці США, зібралися 6 лютого о 16:00 на Пенсильванія-авеню перед Білим домом, щоб помолитися за мир в Україні. Семеро священнослужителів регіону очолили Молебень до Богородиці, просячи, щоб вона покрила Україну та її народ святим своїм омофором та щоб ангели миру захищали та вели людей у ​​ці критичні часи.

о. Роберт Гітченс, парох Українського Католицького крайового собору Пресвятої Родини та Церкви Святих Йоакима та Анни, у своєму виступі зазначив: «Ми сьогодні прийшли з двома цілями. По-перше, ми молимося за мир, і по-друге, ми свідчимо, що ми з нашими сестрами і братами в Україні – вони не забуті і не одні.

о. Гітченс також зачитав звернення архиєпископа Бориса Ґудзяка, який перебуває в Україні.

Дорогі отці, дорогі сестри і брати! Зі Львова дякую вам від імені всіх українців за вашу молитву та солідарність. Після восьми років агресії, що призвела до 14 тисяч загиблих, 1,5 мільйона внутрішніх переселенців, десятків тисяч поранених і травмованих учасників бойових дій, мільйонів людей із синдромом посттравматичного шоку, українці стоять перед небезпекою ескалації насилля.

За останній місяць усі львівські школи тричі евакуювали, у січні в Україні було близько тисячі дзвінків з погрозами замінування шкіл. Гібридна війна не щадить серця і душі дітей, навпаки робить їх інструментами.

У цей час великої небезпеки солідарність і підтримка світової спільноти мають вирішальне значення. Продовжуємо благати Бога. Нехай над Україною панує Князь Миру. Продовжуємо інформувати світ про те, що відбувається в Україні. І зробімо все можливе, щоб відповідати на потреби волелюбних людей цієї молодої демократичної держави. Я обіймаю вас так, як ви обіймаєте Україну своїми молитвами.