Філадельфійська Архиєпархія починає процес створення свого душпастирського плану

У дусі Душпастирського планування глобальної Української Греко -Католицької Церкви, за дорученням Блаженнішого Святослава та Синоду єпископів  УГКЦ Філадельфійська Архиєпархія розпочинає процес розробки свого пастирського плану.

«Ця подорож, яка розпочалася під час наших Соборів, триватиме кілька років. Намагаючись зміцнити духовне життя наших парафій та кожної людини, ми будемо застосовувати перевірені концепції управління, щоб відповідати поточні виклики нашої Архиєпархії, включаючи євангелізацію та катехизацію, служіння молоді та родинам, працю з покликаннями, соціальне ангажування та майнові питання. Наша мета – розвивати та зміцнювати місію Церкви, у певності, що вона — Тіло Христове і що Святий Дух діє серед нас », – написав архієпископ Борис Ґудзяк у своєму листі, оголошуючи процес початку стратегічного планування.

Роздуми та діалог розпочалися під час Архиєпархіальних Соборів, які проходили протягом жовтня 2019 року – січня 2021 року, коли делегати з різних деканатів та парафій зібралися разом для зустрічей живому чи віртуальному форматі. Вони обговорювали спадщину, нинішні виклики та майбутнє Архиєпархії. Архиєпархія запросила волонтерів-консультантів Ґая Камарату та Чака Ньюбекера. Раніше вони співпрацювали з Українською католицькою освітньою фундацією (Чикаго), Українським католицьким університетом (Львів), Патріаршою курією Української Католицької Церкви (Львів), а також з іншими церковними та некомерційними організаціями.

Протягом трьох днів (11-13 серпня) Архиєпахія провела низку зустрічей, щоб розпочати процес планування. Архієпископ Борис поділився загальними напрямними Душпастирського плану УГКЦ 2030 року. Чак і Ґай поділилися своєю методологією стратегічного планування. Духовенство, релігія, миряни Архиєпархії та представники різних організацій брали участь у зустрічах особисто та через конференції в Zoom.