Володимир Радько відслужив подячну літургію в катедральній базиліці Святих Петра і Павла у Філадельфії

У неділю, 8 травня, нововисвячений священик Філадельфійської Архиєпархії Володимир Радько відслужив першу подячну літургію в римо-католицькій катедральній базиліці Святих Петра і Павла у Філадельфії. о. Володимир отримав свячення майже три місяці тому в Україні, він закінчив семінарію Святого Карла Борромео, яка є єпархіальною семінарією Філадельфійської архилієцезії. Літургія візантійсько-українського обряду в римо-католицькій базиліці також була приводом помолитися за мир в Україні.

«У Римській Церкві, як багато хто з вас знає, 4-ту неділю після Великодня також називають неділею Доброго Пастиря. Це день, коли ми молимося про численні покликання до священства, і, безсумнівно, наші молитви посилюються, оскільки до нас приєднався нововисвячений священик Володимир. Молимося за нього, за семінаристів, які з нами, і за багато інших покликань до священства. Ми впевнені, що Добрий Пастир, Який любить свою паству, вислухає наші молитви», – зазначив у своїй проповіді настоятель катедрального собору о.Джеральд Денніс Ґілл.

За словами о. Гілла, Літургія стала нагодою подяки Богу за дружбу і сопричасті між римо-католиками та українцями-католиками, які можуть разом вільно, красиво та багато виявляти свою віру. «Святкуючи радісно, ​​ми всі пам’ятаємо про Україну. Завдяки технологіям ми можемо спостерігати за війною в Україні день у день і бачити жахіття, які там відбуваються. Ми молимося за мир, за припинення війни в Україні, і за мир у наших серцях», –підкреслив о. Ґілл.

На завершення Літургії о. Володимир висловив подяку катедральній спільноті, отцеві Ґіллу, парафіяльному сотрудникові о. Метью Беджицькому, а також архиєпископові Філадельфії Нельсону Пересу та митрополитовіБорисові Ґудзяку, який висвятив його в Україні. Він подякував своїм колишнім однокласникам із семінарії Святого Карла Борромео, які супроводжували Літургію співом.

«Дякую за те, що тримаєте у своїх молитвах усіх людей в Україні», – сказав о. Володимир. Після Літургії він окремо благословив кожного, хто був присутній на богослужінні.