Парафія св. Кирила і Мефодія у Оліфанті планує провести 11-й щорічний збір коштів у квітні 2021 року

Через пандемію у 2020 році, щорічний збір коштів через гаражний розпродаж, що переважно відбувається у третій тиждень вересня, було перенесено. В часі пандемії ми зорганізували невеликий розпродаж меблів у серпні 2020 року позаду церкви.

Ми продовжували розпаковувати коробки та ящики, оцінюючи предмети за допомогою невеликої кількості волонтерів, для потенційного «якщо і коли» відбувся б черговий захід для збору коштів.

У нас не було розпродажу у вересні 2020 року і ми працювали з огляду на сподівання, що він відбудеться в жовтні чи у листопаді.

Cпортивний зал, гараж та кухня повні предметів. Тому ми плануємо провести весняний гаражний розпродаж задля збору коштів в українській церкві святих Кирила та Мефодія, за адресою 133 River St., Olyphant. Розпродаж відбуватиметься 23 (п’ятниця) та 24 (субота) квітня 2021 року з 9 до 18-ої години всередині та назовні спортивного залу школи святого Кирила.

На розпродажі ви зможете придбати різноманітні меблі (вітальня, кушетки, стільці, розважальні блоки, меблі для спальні та ін.), світильники, дзеркала, побутові товари для кухні, ванної кімнати, домашні речі тощо. Біжутерія, гаманці, інструменти для саду та вулиці, релігійні речі та спортивне приладдя, НОВІ ПРЕДМЕТИ, антикваріат, святкові речі (Різдво, Великдень, День Святого Патріка, День Всіх Святих, День Святого Валентина) та багато іншого, що було оцінене для продажу.

Просимо розповсюдити цю інформацію між своєю родиною та друзями.

Вебсторінка: stcyrils.weconnect.com

Носіть маски та дотримуйтеся соціальної дистанції!