Померла сестра Енн Кетрін Бінковскі, Згромадження сестер-місіонерок Покрова Богородиці

У п’ятницю, 26 листопада, у віці 92 років, від хвороби Альцгеймера, мирно померла у монастирі Сестер-місіонерок Матері Божої (711 N Franklin St. Philadelphia, PA 19123) сестра Енн Кетрін Бінковскі, Сестри-місіонерки Покрова Богородиці. Сестра народилася 14 квітня 1929 року у Дербі, штат Коннектикут та була наймолодшою донькою покійних Джона та Мері Грабовскі Бінковскі. Сестра Енн була парафіянкою української католицької церкви святих Петра і Павла в Ансонії, штат Коннектикут. Після закінчення старшої школи у Дербі, вона пройшла навчання та стала перукаркою, після чого, впродовж 10-ти років була співвласницею та адміністраторкою салону разом зі своєю доброю подругою Грейс Чезаро.

15 червня 1963 року, у віці 34 років, вона увійшла в згромадження Сестер-місіонерок Покрова Богородиці у Стемфорді, штат Коннектикут. Сестра Енн Кетрін склала свої перші обіти у 1966 році і вже 1 січня 1972 року вона склала Вічні Обіти. Впродовж 20-ти років (1972-92) сестра Енн працювала в Академії Божої Матері, виконуючи різноманітні функції. Вона була секретаркою старшої школи, головним інженером з обслуговування, префектом студентів-резидентів, викладачкою друкарства, ведення бухгалтерії та бухгалтерського обліку, догляду за дітьми та природничих наук. Вона також обіймала посаду директорки дитячого садочку святої Анни впродовж 40 років (1972-2012). Там сестра навчала численні покоління молодих душ не лише алфавіту та цифр, але й перших молитов і з любов’ю прививала чесноту та відданість Ісусу і Марії.

Сестра Енн застосовувала свої таланти у різних сферах: допомогла конгрегації у виданні «Ковчега», навчала новичок й служила в якості радниці, ландшафтної дизайнерки та садівниці. Вона любила практичну роботу, малювання, різьбу по дереву, дивитися футбол. Її улюбленою книжкою для духовного читання була Біблія. Також сестра любила молитися церковнослов’янською. Сестра Енн була унікальною та благородною людиною, жінкою з твердими переконаннями та живою дотепністю, яка завжди демонструвала духа сердечної вдячності. Тому цілком доречним було те, що її останній повний день на цій землі припав на святкування Дня Подяки!

Сестру пережив її брат Вільям (Маура «Мері») Бінковскі з Дербі, багато улюблених племінників та племінниць, включно з Еліс Одой (Едвін) та Джин Петрів Вокер (Скотт) з Дербі. Вона ж пережила своїх братів та сестер: Мері (Пол) Мудри, Енн (Стівен) Петрів, Джона (Марта) Бінковскі, Пітера Бінковскі, Гелену Бінковскі, Пола Бінковскі та монсеньйора Джорджа Бінковскі.

Похорон відбудеться у четвер, 2 грудня, в українській католицькій катедрі Непорочного Зачаття, за адресою 830 N Franklin St. Philadelphia, PA 19123. Прощання розпочнеться о 9:30, поховальну Божественну Літургію провадитиме владика Андрій Рабій та священники. Одразу ж після, о 10:30 відбудеться чин Похорону на українському католицькому цвинтарі Скорботної Богородиці, 2590 Village Rd, Langhorne, PA 19047

Замість квітів, просимо молитися Божественні Літургії за душу сестри Анни.